Pomoc FAQ

Tu najszybciej znajdziesz odpowiedź na często pojawiające się pytania.

1. Jak otrzymam pliki z muzyką lub e-booka

Po zrealizowaniu płatności system automatycznie wysyła e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz drugiego e-maila z linkami do plików umieszczonych na naszym serwerze.
Aby móc korzystać z muzyki, prosze pobrać wszystkie pliki na swoje urządzenie (telefon, tablet, komputer). Odtwarzanie odbywa się za pomocą programów zainstalowanych na Twoim urządzeniu.
Pliki muzyczne zapisane są w najpopularniejszym na świecie formacie MP3 w jakości 320 kbit, zatem każde urządzenie multimedialne jest w stanie odtworzyć te pliki.
E-booki skonwertowane są do najpopularniejszego na świecie formatu PDF, który wyświetli każde urządzenie multimedialne.
Niektóre wydania posiadają również formaty dla czytników multimedialnych typu epub czy mobi. Szczegóły odnośnie formatów opisane są każdorazowo w karcie produktu.

2. Nie otrzymałem e-maila z linkami do plików z zamówienia, co teraz ?

System naszego sklepu wysyła automatycznie wiadomość, na podany w formularzu zamówienia e-mail klienta.
Po zatwierdzeniu przez system płatności generowany jest drugi e-mail z linkami pozwalającymi pobrać pliki z naszego serwera.
W przypadku płatności T-Pay transakcja dokonuje się automatycznie, natomiast w przypadku wyboru płatności przelewem bankowym administrator sklepu dokonuje ręcznie zatwierdzenia zamówienia, kiedy na koncie bankowe sklepu NFS MUSIC zostaną zaksięgowane środki, więc trwa to 1-2 dni robocze.

Jeżeli wybrałeś płatność T-Pay, wtedy e-mail z linkami do plików powinien dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku minut, automatycznie wygenerowany i wysłany przez sklep.
Jeżeli e-mail nie dotarł, prosimy SPRAWDŹ FOLDER SPAM.
W drugiej kolejności skontaktuj się z administratorem swojego serwera (jeżeli jest to e-mail np. z Twojego zakładu pracy) gdyż wiadomość mogła zostać przechwycona przez serwer i skierowana do innego folderu SPAM, do którego sam nie masz dostępu.
Z praktyki możemy potwierdzić, że konta Gmail i innych dużych usługodawców e-maile nie są wyłapywane przez filtry, ale zdarzyło nam się, że prywatne skrzynki pocztowe blokowały taki e-mail z linkami…niestety nie odpowiadamy za taki stan rzeczy i nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić.
Jeżeli nie jesteś w stanie nadal pobrać plików, prosimy o kontakt z nami : kontakt@nfsmusic.com lub telefonicznie 884 852 659 pn-pt 10-18…będziemy kombinowali, jak w inny sposób dostarczyć Ci zamówienie 🙂

3. Chciałbym dokonać zwrotu produktów cyfrowych. Czy i kiedy oddacie mi pieniądze ?

Zwroty produktów cyfrowych możliwe są jedynie wtedy, jeśli nie pobrałeś żadnego z tych plików.
W ciągu 14 dni odpowiemy na Twoje wezwanie i zwrócimy pieniądze na konto, z którego dokonywałeś płatności.
Jeżeli jednak pobrałeś plik, prawo polskie przewiduje, że produkt został „skonsumowany”, tym samym nie ma możliwości zwrotu produktu cyfrowego, a my nie mamy możliwości dokonać zwrotu środków i zaksięgować zwrotu towaru.
Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie Sklepu.

4. Po co mam tworzyć konto do zamówienia ?

Zakładanie konta przy zamawianiu produktów jest dobrowolne, jednak sugerujemy wykonanie tej czynności, dzięki czemu uzyskasz dostęp do zakupionych materiałów i nie będziesz musiał przegrzebywać się przez tony e-maili, aby odnaleźć linki do pobierania plików.
Po zalogowaniu się do systemu, zobaczysz wszystkie swoje zamówienia oraz będziesz miał możliwość pobierać pliki.

5. Dlaczego muszę podawać swoje dane w zamówieniu ?

Działamy w oparciu o Polskie Prawo i zebranie danych przy zamówieniach obowiązuje nas, abyśmy mogli wystawić dokument potwierdzający wykonanie transakcji. W naszym przypadku nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, dlatego dokumentem dla klienta jest Faktura generowana automatycznie przez system. Na fakturze obowiązkowo muszą znaleźć się informacje identyfikujące nabywcę, dlatego w formularzu zamówienia podanie Twoich danych wraz z prawdziwym używanym e-mailem jest wymagane, aby można było dokonać zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Ze swojej strony nie prowadzimy żadnej formy weryfikacji tych danych, natomiast e-mail służy nam do przesłania linków z dostępami do plików do pobrania z naszego serwera.